forex trading logo

OSIĄGNIĘCIA
SZKOŁY PODSTAWOWEJ W NIEGOSŁAWIU

ROK SZKOLNY 2014/2015

NAJWIĘKSZYM OSIĄGNIĘCIEM SZKOŁY PODSTAWOWEJ W NIEGOSŁAWIU, W ROKU SZKOLNYM 2014/2015, JEST PONOWNE UZYSKANIE WYSOKIEGO WYNIKU ZE SPRAWDZIANY ZEWNĘTRZNEGO KLASY VI.

UCZNIOWIE KLASY VI, W 9 STOPNIOWEJ SKALI, UZYSKALI 7 STOPIEŃ.

PO RAZ KOLEJNY, WYNIK UZYSKANY W TYM ROKU ZE SPRAWDZIANU ZEWNĘTRZNEGO, STAWIA NASZĄ SZKOŁĘ W RZĘDZIE NAJLEPSZYCH SZKÓŁ W WOJEWÓDZTWIE I NAJLEPSZEJ W GMINIE.

LP

NAZWA

MIEJSCE

LAUREACI

KLASA

  1. 1.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUREK”

WYRÓŻNIENIE

  1. NADIA GRUSZKA
  2. ZOFIA RUSZKIEWICZ

II

  1. 2.

VIII POWIATOWY KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ
I MŁODZIEŻOWEJ

WYRÓŻNIENIE

MILENA MAJDECKA

MAGDALENA MAJDECKA

VI

  1. 3.

GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY „DRUGIE ŻYCIE ŚMIECI”

I

WYRÓŻNIENIE

  1. 1. KSAWERY ŚWIĄTEK
  2. 2. ALEKSANDRA STRYCHALSKA

II

III

  1. 4.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ

II

  1. ZESPOŁOWO

III

  1. 5.

POWIATOWY KONKURS O ZDROWIU
I BEZPIECZEŃSTWIE

III

  1. JANCY KASPER

V

  1. 6.

POWIATOWY TURNIEJ BRD

II

  1. JARNUT JAKUB

V

  1. 7.

GMINNY KONKURS PRZYRODNICZO-EKOLOGICZNY

I

  1. 1. ZOFIA RUSZKIEWICZ

II

  1. 8.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RYSUNKOWY „MOJA PIERWSZA KSIĄŻECZKA SKO”

WYRÓZNIENIE

KAMIL SZCZĘSNY

I B

  1. 9.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY: „MOJA SIŁA TO RODZINA”

WYRÓŻNIENIE

III

  1. 1. KAMIL SZCZĘSNY
  2. 2. MAJA LUBIK

I B

  1. 10.

GMINNY KONKURS TRADYCJI WIELKANOCNYCH

I

  1. 3. MARTA JANKOWSKA

IV

  1. 11.

XI GMINNY TURNIEJ W DWA OGNIE

I

  1. 1. ZESPOŁOWO

II-III

IV

  1. 12.

GMINNY TURNIEJ TENISA STOLOWEGO

II

III

  1. 1. ŻUKOWSKI KSAWERY
  2. 2. ZESPOLOWO

III B

  1. 13.

GMINNY KONKURS WIEDZY O JANIE PAWLE II

UDZIAŁ

  1. JULIA ROSZAK

V

  1. 14.

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW
O PUCHAR BURMIOSTRZA DREZDENKA

IV

  1. ZESPOLOWO

VI

  1. 15.

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT
O PUCHAR BURMIOSTRZA DREZDENKA

I

  1. ZESPOŁOWO

VI

  1. 16.

GMINNY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

II

  1. 1. ZESPOŁOWO

VI

  1. 17.

GÓRA GROSZA

UDZIAŁ

CAŁA SZKOŁA

POZA WYMIENIONYMI KONKURSAMI POZASZKOLNYMI, W ROKU SZKOLNYM 2012/2013, W SZKOLE PODSTAWOWEJ W NIEGOSŁAWIU, ORGANIZOWANO KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE:

  • KONKURS MATEMATYCZNY „SZYBKO LICZĘ”,
  • KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ,
  • KONKURS WIEDZY PRZYRODNICZEJ I EKOLOGICZNEJ (KLASY I-III),
  • KONKURS CZYTELNICZY.

UCZNIOWIE SZKOŁY UCZESTNICZYLI W PROGRAMIE:

  • UCZĘ SIĘ PŁYWAĆ- KLASA III


Osiągnięcia dydaktyczne

w roku szkolnym 2012/2013

 


Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z historii:

 

  • Karol Roszak- klasa VI - tytuł finalisty

opiekun: Anna Hajbowicz- Dukaczewska


I miejsce w rozgrywkach gry w koszykówkę:

  • Mariusz Wypiorczyk
  • Karol Broniewski
  • Kamil Kosmala
  • Miron Kaszuba
  • Marcin Radelczuk
  • Damian Gumny
  • Adrian Sawicki

Opiekun: Krzysztof Łesak

 


 

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej:

  • Milena Majdecka

Opiekun: Renata Kozłowska

 


 

I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Bank Spółdzielczy:

  • Kacper Jancy

Opiekun: Renata Maciejewska- Luty

Wyróżnienie w konkursie plastycznym - Oszczędzam w SKO:

  • Amelia Roszak
  • Milena Majdecka

Opiekun: Katarzyna Węgrzyn

 


 

Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym

"Anioł bożonarodzeniowy":

  • Milena Majdecka (opiekun: K. Węgrzyn)
  • Julia Roszak (opiekun: R. Maciejewska-Luty)
  • Urszula Perska (opiekun: R. Kozłowska)

 


Powiatowy Konkurs o Laur Janusza Korczaka:

  • Magdalena Majdecka- II miejsce indywidualnie
  • Szkoła Podstawowa w Niegosławiu- III miejsce zespołowo

opiekun: Anna Hajbowicz-Dukaczewska

Osiągnięcia 2012/2013

 

Szukaj




Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: blog hosting top famous people Valid XHTML and CSS.