forex trading logo

Biblioteka w Szkole Podstawowej w Niegosławiu , to miejsce wypożyczania książek, nauki i odpoczynku . Każdy uczeń według planu pracy, dostosowanego do czasu pobytu uczniów w szkole może codziennie wypożyczać ciekawą i potrzebną lekturę. Wielu uczniów korzysta z czytelni, z księgozbioru podręcznego, gdzie w  atmosferze spokoju uzupełnia swoja wiedzę , braki w ortografii , rozwija zdolności poznawcze.

Godziny pracy biblioteki szkolnej
Poniedziałek 9:35 - 11:35
Wtorek 8:50-9:35, 10:30-11:35
Środa 9:20-12:25
Czwartek 9:20 - 11:20
Piątek 10:30-11:35
Uczniowie bardzo chętnie korzystają z dwóch stanowisk komputerowych z internetem.

Odpoczynek i miłe spędzanie czasu w bibliotece, to dla naszych uczniów udział w konkursach czytelniczych, plastycznych oraz korzystanie z czasopism dla dzieci.

Do dyspozycji wszystkich uczniów jest 2438 woluminów i 5 tytułów czasopism dla dzieci i młodzieży.

Szkolną bibliotekę prowadzi Danuta Przybysz – nauczyciel  z przygotowaniem do pracy w bibliotece. Dla wszystkich nauczycieli naszej szkoły , biblioteka posiada także ciekawą ofertę. Dla nich proponuje się 5 tytułów czasopism metodycznych , dobrze wyposażoną bazę w zakresie językoznawstwa (słownik), zbiory specjalne oraz Bank Tekstów Diagnozujących.

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: blog hosting top famous people Valid XHTML and CSS.